Gyventojai kambariuose apgyvendinami atsižvelgiant į sveikatą, amžių, lytį, poreikius ir pomėgius. Asmens gyvenamasis kambarys sutvarkytas jaukiai, aplinka artima namų aplinkai. Kiekvienas namų gyventojas gyvenamajame kambaryje turi šiuos būtiniausius baldus: lovą, spintelę, kėdę. Spinta, stalas gali būti keliems asmenims. Sudaryta galimybė turėti kambaryje savo baldų ir kitų asmeninių daiktų, jei tai nesudaro pavojaus jo ar kitų asmenų saugumui. Tai numatyta vidaus tvarkos taisyklėse.Įstaigoje yra du šaldytuvai,  skirti gyventojams maistui laikyti. Įrengtos kitos patalpos gyventojų poreikiams tenkinti: maldos kambarys, lankytojų bei poilsio kambarys. Vestibiulyje yra televizorius, muzikos centras. Užimtumo kambaryje yra ne tik televizorius, multimedijos įrenginys, bet ir masažinis fotelis, specialus masažuoklis pėdoms, treniruoklis – dviratis gyventojų fizinei sveikatai palaikyti ir stiprinti. Patalpų oro temperatūra, apšvietimas, priešgaisrinė apsauga atitinka teisės aktų nustatytus reikalavimus. Globos namuose turime knygų. Gyventojai turi galimybę ramiai paskaityti grožinę literatūrą ir skaityti spaudą, nes prenumeruojame gyventojų pamėgtus laikraščius ir žurnalus.  Užimtumo kambaryje yra kompiuteris, kuriuo gali naudotis visi globotiniai.  Dalis gyventojų naudojasi Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos - daugiafunkcinio centro bibliotekos paslaugomis. Seredžiaus Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kunigas atvyksta į globos namus, kur maldos kambaryje aukoja šventas mišias gyventojams prieš didžiąsias religines šventes ir esant poreikiui. Gyventojams, kurie pageidauja sudaroma galimybė nuvykti į Seredžiaus Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią.

Gyventojui užtikrinta, kad asmens higienos patalpos – tualetai, prausimosi/maudymosi patalpos – yra lengvai ir greitai pasiekiamos, patogios naudotis, garantuojančios privatumą. Tualetų, dušų, vonių plotai bei jų įrengimas ir aprūpinimas higienos reikmenimis atitinka sveikatos apsaugos ministro patvirtintų higienos normų reikalavimus. Asmeninės higienos patalpos turi vidinius užraktus, atskirai įrengtos vyrams ir moterims. Kiekvienam gyventojui jo gyvenamajame kambaryje yra sąlygos skaityti ar užsiimti kita laisvalaikio veikla, atsižvelgiant į asmens poreikius ir pageidavimus.

sveikatos prieiuros paslaugos  socialinio darbo paslaugos laisvalaikio paslaugos maitinimo paslaugos busto paslaugos buities paslaugos